Продаж фансировини на майданчику ТБ УЕБ

Фансировина – це деревина, яка застосовується для стругання та лущення у деревообробці. Лісосировина продається через відкриті електронні торги на спеціалізованих онлайн майданчиках. Одним з таких майданчиків є Товарна біржа «Українська Енергетична Біржа», яка являється акредитованим партнером системи державних закупівель ProZorro.

Продаж лісу через платформу Прозорро було введено для державних підприємств, як обов’язкове на законодавчому рівні (прийняттям Постанови 1178 «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини»). Інформацію про функціонування та переваги ТБ УЕБ можна знайти за посиланням sale.ueex.com.ua.

Використання та особливості фансировини

Фансировина – це склеєні шари тонко наструганої деревини, з якої виготовляється сировина ФК та ФСФ.

Фанерні плити мають різні якості, в залежності від технології та клейового складу:

  • ФК. Деревно-шарувата плита, яка склеюється карбамідоформальдегідними рідинами. Відрізняється міцністю та економічністю. Але може деформуватися під впливом вологого середовища. Підходить для використання у меблевому виробництві, елементів оздоблювання стін, для виготовлення тари та упаковки. Фансировина ФК виробляється з лущеної деревини листяних порід – берези, вільхи.
  • ФСФ. Такий тип деревно-шаруватих плит склеюється фенолформальдегідними речовинами, які надають плиті більшої стійкості до вологи. Такі характеристики дозволяють використовувати фанеру ФСФ для внутрішніх та зовнішніх робіт. ФСФ виготовляється з берези та вільхи. Деякі сорти додатково просочують вогнестійкими та вологостійкими речовинами, щоб покращити якість продукції та розширити сферу застосування.

Деревообробні комбінати продають фансировину через відкриті онлайн платформи за допомогою електронних торгів. Таким чином, постачальник може отримати найкращу цінову пропозицію, яка формується у процесі проведення публічного аукціону.

Як продати фансировину за вигідною ціною

Виробникам, які зацікавлені в законному та вигідному продажу своєї сировини та готової продукції, рекомендується шукати покупців через відкриту онлайн платформу ProZorro.Sale. На цьому ресурсі щодня реєструються бажаючі купити лісосировину різного сортаменту. Для оголошення тендеру потрібно сформувати комерційну пропозицію, яка публікується на сайті. Виставлена партія (лот) повинна містити опис характеристик, обсяг та вартість (стартову). Якщо виставити мінімальну ціну, учасники не будуть занадто її підвищувати. При призначенні завищеної ціни учасники можуть не зацікавитися такою пропозицією, знаючи реальну ринкову вартість. Тому ціна повинна бути зваженою, з урахуванням попиту та пропозиції.

Як купити фансировину напряму у виробника

Для того, щоб стати учасником електронних торгів, ознайомтеся з нюансами продажу фансировини за посиланням https://sale.ueex.com.ua/news/fansyrovyna-realizujetqsya-na-majdanchykah-prozoro-prodazhi.

Потім потрібно зареєструватися на ресурсі ТБ УЕБ та почати пошук продавців. Якщо виникають питання, як правильно знаходити цікаві тендери, ви можете проконсультуватися у спеціалістів біржі. Якщо ви зайшли цікавий аукціон з потрібною продукцією та прийнятною ціною, подавайте заявку на участь у публічних торгах, внесіть гарантійний внесок (він повертається, якщо компанія не перемогла у тендері). В призначений час аукціон буде проходити в режимі реального часу. Під час торгів учасники можуть коригувати свої стартові цінові пропозиції на крок у межах 05-3%.