Продам дуб-кругляк на електронному майданчику УЕБ

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити дуб круглий по-справжньому прозоро, зареєструйтесь на веб-сайті комерційної біржі Української енергетичної біржі та станьте учасником електронного аукціону. Це Prozorro, яка є офіційно визнаною платформою продажів, яка ефективно працює у багатьох сферах: використання ресурсів підземних вод, збанкрутіла нерухомість, мала приватизація, продаж та оренда будинків та інструментів різного призначення та транспортних засобів.

Восьмимісячний публічний аукціон проходив у різних містах України, де на аукціонах було продано колоди, а до державного бюджету надійшло більше 100 мільйонів гривень української гривні. Тому це поле почало швидко розвиватися і досить має широкі перспективи.

Раніше деревообробні компанії купували лише круглі дуби або інші дерева на основі прямих контрактів, підписаних під керівництвом лісового господарства. Тому останні перевищили свої повноваження та вимагали «повернення», щоб знизити ціну на товар.

Через цих корупціонерів держлісгосп зазнав збитків. Однак торгівля деревиною була передана Prozorro з лютого 2020 року. Після продажу модуля в минулому році ситуація змінилася.

Реформа розпочалася, оскільки до цього часу лише великі лісогосподарські компанії зобов’язані продавати свою сировину таким чином. Навіть при цьому існують певні обмеження: вартість партії повинна починатися не меньше 180 000 грн, а її кількість –більше140кубів. Але в майбутньому влада планує усунути ці бар’єри та залучити малий бізнес, який представляє зелений бізнес.

З початку проекту електронної комерції споживачі, які розташовані на Українській енергетичній біржі, сплатили понад 13 мільйонів українських гривень вітчизняним лісовим компаніям. Тому, якщо ви хочете приєднатися до них і продати або придбати Round Oaks за ціною, яка справді відповідає ринку, зареєструйтесь на сайті sale.ueex.com.ua одним клацанням миші.

Наші консультанти завжди готові допомогти вам, надати всю необхідну інформацію про аукціони з деревини, вибрати вдалу стратегію та супроводжувати вас.

Наш веб-сайт з інформатики гарантував, що ви не пропустите появу нового продукту, і вони створили ботів Telegram та регулярні електронні листи.

Переходь за посиланням та читайте більше про ближайші аукціони: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodam-dub-kruglyak-na-elektronnih-auktsionah-na-majdanchiku-tb/