Де отримувати інформацію про ціни на природний газ

Не для кого не секрет, що ціни на газ дуже швидко змінюються. Поглянемо на останні роки. Розбивка витрат на нафту і газ по секторах світового бізнесу призвела до того, що в даний час більшість організацій в нафтогазовій галузі опинилися у важкому становищі.  Питання виникли для всіх організацій: творчих, транспортних, дилерських, як і для адміністраторів нафтогазопроводів і дисперсійних організацій.

У середині травня спотова ціна газового бензину на найбільшому європейському торговому майданчику TTF впала до 35 доларів за тисячу кубометрів.  В Україні ціни на газ додатково різко впали і досягли найнижчого рівня за останні декілька років.

Сьогодні газ для механічних покупців обмінюється за ціною нижче 2200 грн за кожну тисячу кубометрів (з урахуванням ПДВ).  Але навіть особливо низька вартість не приваблює покупців.  На тлі ізоляції і виникла в результаті цього надзвичайної грошової ситуації спостерігається різке скорочення використання газоподібного бензину.

До цього слід додати рекордно теплу зиму 2019-2020 років і, таким чином, рекордну економію газу для офісів в Європі та Україні.  Зараз, до початку червня, в українських підземних сховищах міститься понад 18 мільярдів кубометрів газу, що майже вдвічі більше, ніж роком раніше.

Крім того, виробництво власного газу (без імпорту) більш ніж покриває поточне використання.  Таким чином, це буде протягом наступних 5 місяців до початку сезону потепління.

Зміни на ринку газу, що відбулися в 2014 році, поступово змінили картину енергетичної карти України.

Сьогодні ринок поставок газового бензину механічним покупцям можна сміливо назвати виключно серйозним.

Як дізнаватися актуальні ціни на електроенергію та газ

Що може зробити фахівець, щоби він міг отримувати останню інформацію про зміни на ринку? Усе просто. Йому треба зареєструватись на майданчику УЕБ.

Спеціалісти компанії УЕБ завжди допоможуть вам отримувати найактуальніші дані про зміни на ринку природних ресурсів. Усе це абсолютно безкоштовно.

Якщо ви захотіли дізнатися більше про майданчик УЕБ, перейдіть на цей сайт, та прочитай більш докладно про організацію та її вимоги: www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/