Процедура зубної імплантації

Установка зубного імплантату складається з декількох етапів. Вони перераховані нижче.

Встановлення імплантату

Завдяки сучасним стоматологічним технологіям, процедуру встановлення імплантату можна зробити комфортною та безболісною. Пацієнти також можуть попросити стоматолога про седацію, щоб почувати себе спокійно під час встановлення зубного імплантату. Процедура починається з підготовки щелепної кістки, після чого хірург робить розріз, щоб оголити кістку для свердління отворів. Отвори робляться досить глибокими, щоб імплантат можна було правильно встановити та помістити глибоко у кістку, як корінь.

Лікар може вимагати кісткової пластики у випадках, коли кістка слабка або не має достатньої міцності для проведення операції встановлення імплантату. Потім хірург чекає, поки щелепна кістка загоїться, і після цього встановлює в неї металевий штифт. Багато корисної інформації про протезування або ж про металлокерамические коронки цены можна отримати на спеціалізованих ресурсах або на сайтах стоматологічних клінік.

Загоєння

Під час цього процесу щелепна кістка зростатиме і з’єднуватиметься з поверхнею зубного імплантату. Цей процес також називають остеоінтеграцією, тому що він допомагає створити міцну основу для нового штучного зуба, подібно до того, як це роблять коріння для природних зубів. Загалом цей процес займає від 3 до 6 місяців залежно від здоров’я та структури кістки. Однак при добрій структурі кісткової тканини вся процедура може бути завершена за один день.

Встановлення абатменту

Вам може знадобитися ще одна операція для встановлення абатменту (частини, на яку кріпиться коронка), але тільки після повного загоєння. Ця процедура досить проста і зазвичай проводиться під анестезією в амбулаторних умовах. Під час процедури стоматолог знову відкриє рану, щоб прикріпити абатмент до зубного імплантату. Тимчасова коронка буде встановлена ​​на 4-6 тижнів, щоб дати яснам навколо абатменту зажити. Така коронка м’якша, що може амортизувати імплантат і навантажувати м’які тканини, які можуть допомогти у загоєнні.

Встановлення постійної коронки

На наступному етапі стоматолог зосередиться на тому, щоб постійна коронка виглядала так само, як ваші природні зуби. Всі елементи, такі як поверхнева текстура, колір і анатомія, будуть підібрані таким чином, щоб поєднуватися з навколишніми зубами. Якщо з якихось причин ви незадоволені коронкою, проконсультуйтеся зі своїм стоматологом, щоб він міг відправити її назад до зубної техніки для внесення необхідних змін.

Для виготовлення коронки знімаються зліпки порожнини рота та інших зубів, щоб можна було зробити штучний зуб, що реалістично виглядає. Однак коронка не буде встановлена ​​доти, доки щелепна кістка не стане достатньо міцною, щоб підтримувати новий зуб. Отримати більше інформації на тему зубные коронки та дізнатися більше про процедуру імплантації можна на порталах, котрі створені стоматологічними клініками.