Приватизація державного майна

«Українська універсальна біржа» в рамках своєї діяльності виставляє об’єкти державного майна для проведення приватизації. При цьому, в рамках приватизації можна реалізувати не тільки нерухоме, а й рухоме майно за вигідними умовами. Крім того, приватизувати можна і пакети акцій і цілі підприємства, і навіть майнові комплекси, але головна умова полягає в тому, що загальна вартість кожного лота не повинна перевищувати показника в 250 мільйонів гривень. Якщо ви хочете ознайомитися з повним переліком свіжих новин про торги, то слід увійти на сайт uub.in.ua, і зробити цього можна навіть без проходження процедури реєстрації.

Що потрібно дізнатися про приватизацію в рамках системи «Прозорро.Продажі»?

Приватизації підлягає державна нерухомість, яка входить до Фонду державного майна України. При цьому, так само туди може ставитися і комунальна власність, до яких можуть належати об’єкти, який реалізують селищні чи міські ради.

 Приватизація в рамках сучасного сервісу вигідна, оскільки вартість кожного лота встановлюється тільки спеціально створеною комісією в залежності від рівня балансової вартості. І замовники не можуть встановлювати власні націнки. При цьому, якщо порівняти з минулим підходить до приватизації, стартова вартість встановлювалася в ході оцінки, і це не тільки витрачала зайвий час, але і вимагала фінансових вкладень.

Стати учасником платформи, і скористатися послугами приватизації державного рухомого або нерухомого майна може будь-хто, і фізичні і юридичні особи. Стати учасником можливо після проходження реєстрації. Крім того, кожен охочий може без реєстрації спостерігати за ходом приватизації.

Біржа «УУБ» може забезпечити прозорість чесність договорів своїм клієнтам. Вся інформація на сайті відкрита не тільки для зареєстрованих на ньому людей, але і для звичайних користувачів. Вони також можуть стежити за всіма процесами купівлі-продажу. Коли на Прозорро з’являється новий лот, це і дає можливість людям вільно бачити всю інформацію про аукціонах.