Найвигідніша ціна на круглий ліс на аукціоні Prozorro

Зовсім недавно в системі Prozorro.Sales з’явився новий напрямок торгівлі, а саме з 1 лютого 2020 року стало можливим купувати асорті круглих лісоматеріалів на електронних аукціонах. Для цього достатньо вибрати надійну платформу — такою є «Українська універсальна біржа» https://sale.uub.com.ua/news/lisomaterialy-krugli-shvydko-prydbaty-na-aukcioni-prozorro-sale.

Раніше наші клієнти могли купувати необроблене дерево на прозорих аукціонах, але лісопереробні компанії робили це самостійно. Сьогодні торги Прозорро Sale дозволяють організаторам продавати круглі лісові матеріали за ринковими цінами. Крім того, вся закуплена сировина виставляється на реалізацію публічно, а це виключає будь-які «домовленості» та схеми в обхід закону.

Круглі лісоматеріали твердих порід дерева в системі Prozorro.Sales користуються попитом

Експериментальна інновація, котра введена Міністерством енергетики спільно з державним підприємством «Прозорро.Продажі», передбачає обов’язковий продаж великих партій круглої деревини на відкритих інтернет-аукціонах. Це правило стосується круглих лісових матеріалів листяних, хвойних дерев, заготовлених постійними лісогосподарськими підприємствами, річний прибуток яких становить щонайменше 10 000 000 гривень.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №1178, яка пов’язана з реалізацією пілотного проекту з реалізації необробленого лісу на електронних аукціонах, щонайменше чверть від усіх запасів необробленої деревини, які такі підприємства повинні продавати на публічному ринку Інтернет-аукціони.

Отже, при продажу всієї сировини, включаючи круглу тверду деревину, формуються відповідні партії залежно від виду, сорту, якості, періоду збирання, довжини та діаметра стовбура. На платформі УУБ ви можете швидко та на чесних умовах придбати клен, дуб, ясен та інші хвойні дерева. Важливо, що вам більше не потрібно шукати знайомих або, крім того, платити комусь хабар.

Учасники торгів не можуть робити ніяких контактів між собою, тому виключна вірогідність нечесних результатів торгів. Переможця система обирає самостійно і продавець до останнього не знає, хто виграв його лот, це становиться відомим в процесі підписання договору.

Як вибрати круглу хвойну деревину на платформі «Української універсальної біржі»

Хвойний круглий ліс дуже популярний серед покупців. Незалежно від типу, на аукціон все ще виставляються великі партії — їх найменший об’єм становить 150 кубічних метрів. м, а сума стартує від 200 000 грн. Продаж необробленої деревини за участі відкритих аукціонів зробить ринок більш прозорим і залучить на аукціон все більше учасників.

Тривалий час вітчизняне лісове господарство реалізовувало сировину, отриману з хвойних порід (сосна, ялина), деревообробним підприємствам напрямку. Дуже часто такі угоди були корумпованими — штучно знижували витрати для конкретного покупця або лісові ресурси спочатку продавали за високою ціною, паралельно надходила пропозиція купувати в обхід всіх процесів, надаючи знижки в обмін на відкати. Все це в минулому завдяки прозорій системі відкритих аукціонів.

Ви можете швидко купувати круглий ліс хвойних та листяних дерев, за зрозумілою процедурою та заздалегідь керуючись чесними встановленими правилами, на електронній платформі «Української універсальної біржі». Ви можете підписатися на розсилку електронною поштою прямо зараз. Також є можливість користуватися зручними ботами Viber та Telegram — слідкуйте за новими аукціонами цілодобово та без вихідних!