Чи варто користуватися ботом для участі в електронних аукціонах

З кожним роком кількість користувачів, зацікавлених в тому, щоб стати учасником аукціону тільки збільшується. Подібна тенденція напряму пов’язана з тим, що саме такий формат надає всім учасникам рівні умови і можливість непогано зекономити на придбанні різних товарів та послуг. Не стала тому виключенням і деревина.

Мова йде про те, що на сьогодні не залишилось інших легальних методів, як саме можна придбати деревину. Звичайно, якщо мова йде про невеликі обсяги сировини, є альтернативні варіанти. Але, якщо мова йде про серйозні поставки, то реалізація таких ресурсів повинна виконуватися під наглядом системи ProZorro.

Не важко здогадатися, що брати участь в самих торгах потрібно саме з акредитованих електронних майданчиків. Це дійсно важлива умова, яка також не повинна ігноруватися. Особливу увагу рекомендується приділяти ще й опису самих аукціонів. Згідно чинного законодавства, лоти повинні бути максимально детально розписані. Більш того, повинні бути ще фото та відео-підтвердження того, що деревина дійсно відповідає всім критеріям.

Ви маєте можливість більш детально ознайомитися зі всіма оголошеннями та навіть взяти участь в самих аукціонах, якщо перейдете на сайт sale.uub.com.ua. Даний сервіс вважається одним з найбільш відомих та надійних. Відповідно, проблем з ним виникати не повинно.

Чи дійсно вам потрібен бот?

Це ще одне актуальне питання, яке також не варто ігнорувати. З цього приводу було неодноразово задано багато питань, причому думка людей була не зовсім однозначною. 

Для того, щоб відповісти на питання щодо доцільності самого бота, варто пройтись по його функціоналу й можливостях.

Насправді, тут все просто й даний бот дає можливість користувачеві:

  • Самостійно проводити фільтрацію всіх оголошень, що дозволить зайвий раз не переглядати ті оголошення що не можуть вас зацікавити;
  • Розсилка – скориставшись фільтром та відібравши ті аукціони, що потенційно можуть вас зацікавити, ви можете налаштувати автоматичну розсилку. Говорячи більш простими словами, ви вказуєте свої дані, після чого на ваш телеграм будуть надсилатися  повідомлення про нові оголошення. Варто зазначити, що всі надіслані оголошення будуть відповідати критеріям, що були вами вказані в фільтрі.
  • Зручність – вам не потрібно буде постійно заходити на сайт української універсальної біржі для того, щоб шукати цікаві оголошення. Все що вам потрібно – це телеграм. Будучи в будь-якій точці світу, ви завжди будете першим отримувати повідомлення про нові оголошення. Таким чином, ви зможете зекономити собі багато часу. Більш того, це максимально зручною

Важливо зазначити, що можна налаштувати не тільки телеграм-розсилку, але й вайбер та фейсбук варіанти. Тут вже все залежить від того, яка соціальна мережа  є для вас більш зручною.

Якщо ж вірити статистиці, то користувачі все-таки віддають явну перевагу телеграм-системі, так як вона є більш зручною та приємною в користуванні.

Якщо вам цікава саме детальна інструкція, як проводиться налаштування розсилки, на що звертається увага й так далі, то все це ви можете легко знайти за посиланням https://sale.uub.com.ua/about.aspx. Інформація є таємною й вона знаходиться у вільному доступі. Вам залишається лише ознайомитись з нею більш детально. Зробити це не так важко і на це вам навіть не доведеться витрачати багато власного часу.

Якщо ж все-таки залишаться якісь питання стосовно налаштування бота, можна звернутися напряму до служби технічної підтримки для їх швидкого вирішення.