Біткоїн виросте до $56 500 Як купувати розумно?

За статистичними даними з початку 2021 року біткоїн виріс у ціні на 45%.Це аж $ 41 900 за монету. Цей період перепадає на зимові свята на той час, коли активів на ринку багато, а «граючих» мало.

«Часи не ті». Чому так вийшло?

Взагалі, переважно за політичними причинами. Інвестори обирають звичайний долар, золото, захищену японську єну, але у наш час ці резерви не цікаві нікому.»Часи не ті», — відзначає передовий експерт центру біржових технологій Максим Орищак.

Допоки біткоїн за попередній рік піднявся у ціні на 298% — до $ 28. 800, а золото всього на 24,4%. Долар у світі взагалі впав на 7%.За статистичними даними аналітиків The Cnainalysis, Україна випереджає багато країн світу по операціях з криптовалютою.Друге і третє місце зайняли Венесуела і РФ.

За якими критеріями відбувалась оцінка аналітиками?

Консультанти розглядали такі критерії:

  1. Суму пересиланих криптоактивів у розрахунку на душу населення.
  2. Залишки криптоактивів на адреси інтернет-користувачів.
  3. Обсяг Р2Р-транзакцій, розрахований за рівністю купівельної спроможності.

В Україні дійсно дуже багато людей, які використовують криптовалюту кожен день. У тому числі і для міжнародних переводів.

 У Facebook буде своя криптовалюта

Facebook офіційно оприлюднила інформацію про початок перевірки власної криптовалюти Libra. Про це повідомляє офіційно газета Financial Times. У своєму акаунті інформацію підтвердив генеральний директор соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг.

Співучасниками Facebook стали близько 27 великих організацій , в тому числі Visa і Mastercard, комунікаційна компанія Vodafone,інтернет-сервіс Spotify. Всі партнери увійшли у компанію Libra.

У зв’язку з цим у планах розробників великої соціальної мережі вся грандіозна аудиторія,1,8 млрд користувачів — зможе без рахунку в банку, виконувати хвилинні грошові перекази може безкоштовно зі своїх гаджетів. За оцінкою експертів таких користувачів (людей,які не є клієнтами банків),на землі більш ніж 1 млрд.

Українці можуть придбати криптовалюти через стандартні біржі, інформацію щодо биржевих майданчиків можна знайти тут  aeaep.com.ua.

Скільки потрібно?

Аналітики зауважують, що купівля біткоїнів можлива $ 27 300 з прицілом на $ 56 500 за монету.

Терміни виконання сценарію залежить напряму від пандемії COVID-19, та ії вирішення в усьому світі, також політичних відносин Америки та Китаю. При зростанні ризиків буде наростати й криптовалюта.

Актуальні світового ринку читайте на сайті Ассоціації біржевих та єлектронних майданчиків aeaep.com.ua. Тут публікуються новини торгів Прозорро, огляди та аналітика ринків світу та України, цікаві дослідження участників та партнерів Ассоціації. Асоціація запрошує до порталу — приєднуйтесь, слідкуйте за новинами, досліджуйте та впливайте на розвиток країни.